Taky tak rádi dostáváte pohledy nebo dopisy? Já strašně! Už jako malá jsem se vždycky tetelila, když mi na tábor přišel pohled. Tak nějak mi to zůstalo i do dospělosti. Otevírat ručně psané dopisy nebo lovit ze schránky dovolenkový pohled ve mě dokáže vyvolat takřka dětskou radost.

Během svých studentských let jsem si pohledy tapetovala chodbičku do obýváku a tady v Sydney jsme za těch pět let zakryli naše nevymalované zdi bezmála 200 pohledy. Srdce mi krvácí už teď, když jen pomyslím na to, že je budu brzy muset sundat.

Nedávno jsem si u Tomáše Pánka na blogu všimla výzvy #dopisuji a rozhodla se zapojit. Teda, zapojil se první Tomáš, když mi poslal nádherný ručně psaný dopis s pečetí. Tohle bylo pro moji dětskou dušičku jak nadílka od Ježíška. Děkuju, Tome!

A tak jsem se rozhodla šířit myšlenku #dopisuji dál. Chcete ode mě pohled nebo dopis z cest? Pošlete mi adresu na barbora.babicka@gmail.com a nechte se překvapit, z jaké Asijské země vám dovolenkář přistane ve schránce.

Závěrem bych za nás oba chtěla moc poděkovat všem, kteří si na nás v těch posledních letech vzpomněli a poslali nám pohled. Ta sbírka je fakt neuvěřitelná a ještě budeme muset vymyslet, jak s nimi naložíme.

Bára

Photo 15-1-18, 10 21 09 pmPhoto 15-1-18, 10 25 05 pmPhoto 15-1-18, 10 26 05 pm